אודות

המרכז לשיקום ופיזיותרפיה-

אתר זה עוסק בשיקום באמצעות פיזיותרפיה.
הפיזיותרפיה מומלצת לכל אדם אשר מתקשה לחזור לתפקוד עקב פציעה או מחלה. 
מטרת הפיזיותרפיה היא להחזיר את האדם לתפקוד מלא או הכי קרוב לתפקודו הקודם.

האדם הממוצע רגיל לחיים עמוסים ומלאי משימות ומטרות. אנחנו רגילים לשגרה שכוללת עבודה, תחביבים, משפחה, ועוד רבים. בלי שאנחנו שמים לב, אנחנו הופכים להיות מכורים לשגרה, לעשייה, התמכרות שניתן להגדירה אפילו בתור התמכרות חיובית למדי, שכן – עשייה מרובה מוכחת בתור כזו שחשובה לאורח חיים בריא וחיים ארוכים. אולם, מקרים מצערים רבים שיכולים לפגוש אותנו לאורך החיים, זאת לדוגמת אירועים מצערים לדוגמת – תאונות, תאונות בעבודה, פציעות גופניות קשות, תאונות דרכים, ועוד – יכולים לפגוע ולהגביל אותנו בשגרת החיים שהיינו רגילים אליה עד לאותו אירוע מצער. עבור אנשים רבים שעברו אירועים כאלה, הדבר שהם צריכים יותר מכל הוא שיקום פיזיותראפי מקצועי, ובדיוק בשביל זה – הקמנו את המרכז לשיקום ופיזיותרפיה.

המרכז לשיקום ופיזיותרפיה הוא מרכז מתקדם ומוביל במדינת ישראל, זאת כאשר מטרתו הינו להוות מקום לטיפול יעיל, חדשני, ומקצועי, זאת לצד ליווי אישי מקצועי של אנשים שזקוקים לשיקום וטיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזור לשגרת החיים שלהם. במרכז שלנו, עובדים ופועלים מגוון רחב של אנשי מקצועי מוסמכים ומקצועיים, שנמצאים במרכז לשיקום ופיזיותרפיה כדי להעניק את הטיפול והליווי המקצועיים, היעילים, והנכונים ביותר לכל מטופל שמגיע אלינו. תחת המרכז לשיקום ופיזיותרפיה, עברו מאות מטופלים מרוצים במרוצת השנים – לקוחות אלה מתארים כי לא יכלו לחזור לשגרה באותו צורה בלי הליווי הבלתי פוסק של המרכז שלנו.
אתר האינטרנט של המרכז לשיקום ופיזיותרפיה, הוא אתר אינטרנט מוביל וחדשני, שמאגד סביבו ומכיל את כל התוכן והמידע שכל אדם שזקוק להליך שיקום או הליך פיזיותרפיה צריך לדעת. באתר האינטרנט שלנו, אשר נמצא בכתובת האינטרנט הבאה – https://www.easyfizzy.co.il/ תוכלו למצוא מאמרים רבים שעוסקים בנושאים הבאים – שיקום לאחר ניתוח, פגיעות ספורט, שיקום לנשים, ועוד מידע רלוונטי רב.

אם אתם סובלים מפציעה כזו או אחרת, כאבים בברכיים, בגב, בכתפיים או ברגליים, מומלץ לפנות למרכז שלנו, שם תוכלו לקבל מענה מלא ומקצועי בהתאם לסוג הפציעה או הבעיה האורטופדית ממנה אתם סובלים. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה.

 
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!